Klimatizácie VIVAX

V našej ponuke nájdete klimatizácie značky VIVAX. Poskytujeme dovoz i montáž klimatizácii u Vás doma. V prípade záujmu nás kontaktujte osobne v predajni, alebo telefonicky. Pomôžeme s výberom klím.

Stavebné náradie

Nájdete u nás stavebné náradie a materiály využíteľné pri stavebných prácach najmä na zjenodušenie, urýchlenie a zefektívnenie prác pre profesionálov i domácich kutilov.

Stavebný materiál

Zaoberáme sa predajom stavebných materiálov rôznorodého sortimentu pre takmer všetky druhy stavieb. Spojovací materiál, stavebné rezivo, hutný materiál, škridly. izolačný materiál, obrubníky, farby a laky, omietka, lepidlá, tmely, závlahové syst.

Pracovné pomôcky

Ponúkame kvalitné, bezpečné, spoľahlivé a pritom komfortné osobné ochranné pracovné pomôcky a prostriedky pre profesionálnu prácu na každý deň.

Poradenstvo

Poskytujeme poradenstvo vo výbere a technickom využití akéhokoľvek produktu z nášho sortimentu pre najefektívnejší účel využitia.

Požičovňa náradia

Disponujeme širokou škálou náradia ako: sekačky, miešačky, elektrocentrála, vybračné dosky, rotovator

Betónové ploty

Betónové plotové dielce a stĺpiky so železnou výstužou. Betónové dielce i stĺpiky vieme dodať vo farbe podľa vášho výberu.
Cenník: 1ks tabule = 12e, 1ks stĺpika = 12e

© 2020 Nezisková organizácia | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!